Escape Room Pokoje

SZPITAL PSYCHIATRYCZNY

Wasz bliski znajomy skarżył się ostatnio na problemy ze snem. Budził się w nocy zlany zimnym potem i często słyszał głosy we własnej głowie. Z czasem stawały się one coraz głośniejsze, coraz bardziej natarczywe. Sytuacja była się nie do zniesienia i w końcu, za Waszą namową, zdecydował się poszukać fachowej pomocy. Na szczęście w naszym mieście, była wspaniała klinika psychiatryczna, szczycąca się międzynarodowym uznaniem. Przyjmował w niej, światowej sławy specjalista, doktor Lekter, do którego udał się po pomoc Wasz przyjaciel. To był ostatni raz, kiedy go widzieliście…BAZA WOJSKOWA

Według danych naszego wywiadu, nieprzyjaciel opuścił Bazę Wojskową w sektorze ALFA . Baza znajduje się dokładnie na kierunku naszego, planowanego ataku sił pancernych. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wróg przed porzuceniem Sztabu mógł przygotować pułapkę i podłożyć bombę.


Wasza drużyna musi ,przed naszym natarciem przejąć wrogą Bazę, rozminować teren, odkryć i dezaktywować potencjalne ładunki wybuchowe .


Nasze siły w okolicach w/w bazy ,meldują o dużej aktywności wrogich strzelców wyborowych. Dlatego też musicie zlokalizować snajpera i przekazać jego koordynaty.